BalkanGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BalkanGaming

Welcome to BalkanGaming comunity
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Zeus, the Lord of Olympia

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Snajp3riSta
Admin
Admin
Snajp3riSta


Posts : 55
Points : 5362
Join date : 2009-12-29
Age : 33
Location : Subotica

Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: Zeus, the Lord of Olympia   Zeus, the Lord of Olympia EmptyTue Dec 29, 2009 10:14 pm

Pocinje te igru sa bocom , drzite mid pobeda je vasa uz malu pomoc igraca iz tima . Potrudite se da neko iz vaseg tima kupi ward i da postavi kod rune , takodje treba da se potrudite da svaka 2 minuta bas vi budete taj koji ce da pokupi runu.

-Itemi koji bi trebali da se prave za ovog heroja.
-Scepter (kao prvi redovan item, posle nogice , 1 talismana , i 4 drvceta
-Refresher(Kao sledeci item kad ste povecali ulty na 500dmg zasto ne jos duplo)
-Travel(E sad ovaj item moze da ide i pre Refreshera sve zavisi od protivnickih heroja)
-Orchid(Daje vam atak spid a i savrseno ce se slagati uz vas sledeci item)
-Skady (posto imate atak spid mane na bacanje ovo je jedini item koji vam je sad potreban)
-Sta vam daje koji item i koliko tacno kosta:
-Scepter+10 all attributes
+200 HP
+150 mana
Ultimate Upgrade (passive) Cena: 4300
-Refresher+5 HP/sec regeneration
+200% mana regeneration
+40 damage
Reset Cooldowns (active) Cena:5300
-Travel+95 movement speed
Teleport (active) Cena:2700
-Orchid+20 Intelligence
+30 attack speed
+45 damage
+225% mana regeneration
Soul Burn (active) Cena:5025
-Skady+25 Agility
+25 Strength
+25 Intelligence
+200HP
+150 mana
Cold Attack (Passive, orb) Cena:6150
Back to top Go down
https://balkangaming.forumotion.net
Pljusak
Obican Clan
Obican Clan
Pljusak


Posts : 15
Points : 5274
Join date : 2009-12-29

Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: a-a   Zeus, the Lord of Olympia EmptyWed Dec 30, 2009 11:09 pm

A-a ti tjesh burke qrac da poqpish runu swaka 2 min, a i ako si wetj mid sam zashto bi ti neko qpio ward. zews je mnogo jak heroj ali samo u pochetq. i swe shto treba da radite sa njim jeste da se htate ili kill setal Cool jer drugachije nema nishta od was posle. zews posle treba samo da se pazi i da bezhi (bot). a swe shto mu treba je scepter i refresh i onda ima 2x 570 dmg... a 375 i 11%hp tretjom, i to je swe shto on mozhe da uradi... shto znachi da tje posle bilo koji heroj da ga iskoda. a owo eye of skadi da prawi je preglupo jer ima mali range, ali netje da wam se oduzhi toliko partija da imate za swe to. Ja sam jednom sa zewsom imao 20-0 ili tako neshto i swe shto sam naprawio bilo je ref boots of trawel i scepter...
Back to top Go down
Shomi
Moderator
Moderator



Posts : 5
Points : 5256
Join date : 2010-01-04
Age : 36
Location : Beograd

Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: Re: Zeus, the Lord of Olympia   Zeus, the Lord of Olympia EmptyTue Jan 05, 2010 4:50 pm

a cekaj, kako ti planiras da isfarmujes sve ovo? i gde je hex? sta ce ti skadi i attack speed? da se bijes sa mortredom ili trollom? ovaj post ti je fail Very Happy
Back to top Go down
Snajp3riSta
Admin
Admin
Snajp3riSta


Posts : 55
Points : 5362
Join date : 2009-12-29
Age : 33
Location : Subotica

Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: Re: Zeus, the Lord of Olympia   Zeus, the Lord of Olympia EmptyTue Jan 05, 2010 5:36 pm

Zeru mi ako igras sa pro timom ova kombinacija je extra provereno Smile
Back to top Go down
https://balkangaming.forumotion.net
Shomi
Moderator
Moderator



Posts : 5
Points : 5256
Join date : 2010-01-04
Age : 36
Location : Beograd

Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: Re: Zeus, the Lord of Olympia   Zeus, the Lord of Olympia EmptyWed Jan 06, 2010 4:09 pm

a kako planiras da isfarmujes 22-23k golda? To mi reci, i zvacu te tata Very Happy
Back to top Go down
srbko
Obican Clan
Obican Clan



Posts : 13
Points : 5278
Join date : 2009-12-29

Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: Re: Zeus, the Lord of Olympia   Zeus, the Lord of Olympia EmptyWed Jan 06, 2010 5:43 pm

Quote :
A-a ti tjesh burke qrac da poqpish runu swaka 2 min, a i ako si wetj mid sam zashto bi ti neko qpio ward. zews je mnogo jak heroj ali samo u pochetq. i swe shto treba da radite sa njim jeste da se htate ili kill setal Cool jer drugachije nema nishta od was posle. zews posle treba samo da se pazi i da bezhi (bot). a swe shto mu treba je scepter i refresh i onda ima 2x 570 dmg... a 375 i 11%hp tretjom, i to je swe shto on mozhe da uradi...
nemas pojma, zevs ownuje i u later game, pravi nenormalan dmg, (jos plus ako mu napravis dagon... preko 1000dmg u 2 sekunde pravi), 2 puta ulty i da krades kilove (ocajna publish fora) ... probacu da nadjem partiju sto sam igrao protiv zevsa na dl...
sto se tice itema, arc ring na pocetku ako nemogu lepo da farmujem i da ubijam, dagger,hex, bs....
Back to top Go down
Sponsored content





Zeus, the Lord of Olympia Empty
PostSubject: Re: Zeus, the Lord of Olympia   Zeus, the Lord of Olympia Empty

Back to top Go down
 
Zeus, the Lord of Olympia
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BalkanGaming :: Defence of the Ancients :: Strategija i Vodic-
Jump to: