BalkanGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BalkanGaming

Welcome to BalkanGaming comunity
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Provera svih clanova

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Pljusak
Obican Clan
Obican Clan
Pljusak


Posts : 15
Points : 5276
Join date : 2009-12-29

Provera svih clanova Empty
PostSubject: Provera svih clanova   Provera svih clanova EmptyTue Jan 12, 2010 7:20 pm

E owako, dosho mi je u zakmo da je gloopo da neko ko je noob bude u istom ranq kao i neko ko je prosechan, ili odlichan... E sad na zhalos u clanu su mogutja samo 3 ranka, ali predlazhhem da to malo uredimo i naprawimo wrstu minileague. To bi znachilo da se swaki dan odigra bar po neka dota u okwiru bdl i da u tome uchestwuju swi chlanowi bdla. Ali u swakoj od tih dota moraju da budu i superwizori kao obserweri ili kao playeri, koje tje da odredi shaman. I da oni odrede da li je taj neko dorastao gruntu, narawno mislim da swako mozhe da trazhi rmk jer je sretja uwek prisutna pa neki poot ne mozhe da se izrazi skill... A mislim da te dota treba da budu zakazane na 4umu i u sluchaju ne poshtowanja zakazane dota, iz bilo kojih razloga . treba dobiti penalty point, u expu npr -50 ili -100. a u sluchaju leawe ali samo namernog ban ili iskljuchiwanje iz klana. A ako je pukla konekcija ili neshto iskrslo o5 se dobija penalty point... Mode tih dota bi najrealine bilo da bude mr.
I tako...
U potpisu wash pwner Pljusak Cool
Back to top Go down
srbko
Obican Clan
Obican Clan



Posts : 13
Points : 5280
Join date : 2009-12-29

Provera svih clanova Empty
PostSubject: Re: Provera svih clanova   Provera svih clanova EmptyWed Jan 13, 2010 2:19 pm

odlicna zamisao cheers
samo da se dobijaju pp ako nemoze da dodjes na dotu bezveze... dosta ljudi ide na fax, a sad je ispitini rok tako da nema igranja ako mislis nesto da polozis...
bilo bi ok ako neko nedodje a igra dotu na nekoj drugoj ligi to je ok vec....
Back to top Go down
Snajp3riSta
Admin
Admin
Snajp3riSta


Posts : 55
Points : 5364
Join date : 2009-12-29
Age : 33
Location : Subotica

Provera svih clanova Empty
PostSubject: Re: Provera svih clanova   Provera svih clanova EmptyWed Jan 13, 2010 7:18 pm

Bas tako , evo licno ja nzm gde mi dupe gde mi glava l Prihvatio sam se poceo sam da radim usput imam kuci stoke trgujem i kuci idem na fax , po ceo dan ispiti jednostavno ne mogu da dodjem do kompa i ako dodjem to je na nekih 20 minuta max.. Moze sve to al kasnije
Back to top Go down
https://balkangaming.forumotion.net
Pljusak
Obican Clan
Obican Clan
Pljusak


Posts : 15
Points : 5276
Join date : 2009-12-29

Provera svih clanova Empty
PostSubject: Re: Provera svih clanova   Provera svih clanova EmptyThu Jan 14, 2010 10:45 am

Pa dobro mozhe da se stawi kao message chim se udje u clan kada se dog to nije prob... Kad wam se zawrshe ispiti a to mu dodje waljda oko februara mozhe da pochne...
Back to top Go down
Sponsored content





Provera svih clanova Empty
PostSubject: Re: Provera svih clanova   Provera svih clanova Empty

Back to top Go down
 
Provera svih clanova
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lista clanova

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BalkanGaming :: Defence of the Ancients :: DoTA General Chat-
Jump to: