BalkanGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BalkanGaming

Welcome to BalkanGaming comunity
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Propaganda

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Pljusak
Obican Clan
Obican Clan
Pljusak


Posts : 15
Points : 5274
Join date : 2009-12-29

Propaganda Empty
PostSubject: Propaganda   Propaganda EmptyTue Jan 12, 2010 7:33 pm

Ja sam za clan bdl chuo preko allstarsa gde je bot spamowa da neshto na 4u prawimo ligu balkanaca swi balkanci bla bla bla... Cheafthain patriota... taj werowatno woli swoju zemlju, bash lepo shto je owo naprawio. Tako sam ja razmishljao i ushao u clan, igrao sam do2 kao i uwek, i tu u to wreme negde da li pre nego shto sam usho u clan ili posle sam imao winning streak 26... I jednog dana dobijasm shamana uz obrazlozhenje da sam imao streak. Nadam se da sam ga oprawdao Cool i poenta je da shto je wetja propaganda to je wetji clan... Imamo potencijala swi zajedno da naprawimo najwetji clan na balkanu, bez rasizma...
Back to top Go down
Snajp3riSta
Admin
Admin
Snajp3riSta


Posts : 55
Points : 5362
Join date : 2009-12-29
Age : 33
Location : Subotica

Propaganda Empty
PostSubject: Re: Propaganda   Propaganda EmptyWed Jan 13, 2010 7:22 pm

Pa bas to mi je i bila namera , evo sad kad prodju ispiti ja cu se latiti i napraviti jos 3 clana BDL1 BDL2 BDL 3 i cekamo da nam otvore jebeni hosting Sad da mozemo da igramo redovno
i bice full
Back to top Go down
https://balkangaming.forumotion.net
Pljusak
Obican Clan
Obican Clan
Pljusak


Posts : 15
Points : 5274
Join date : 2009-12-29

Propaganda Empty
PostSubject: Re: Propaganda   Propaganda EmptyThu Jan 14, 2010 10:50 am

Pa ne, ne treba otwarati wishe clanowa, po mom mishljenju samo 2 da u jednom budu pro a u drugom owi slabiji, ali to nije bash najpametinje, mou sa da se prawe bld i bdl wip igre... A najwazhnija je reklama na allstars jer tu ima najwishe srba ali je gloopo da imamo chlanowe koji nisu aktiwni. Ali Mozhe da se naprawi brend, ako bude swe organizowano dobro itd. npr da u igraonicama chim udjesh u w3 mozhesh da imash pristup bdl igrama itd swashta mozhe da se naprawi ali treba dosta wremena.
Wideo sam na csu neki serweri imaju reklame kao npr serw gde ja igram BGD Online. To isto mozhe da se postawi i owde i time mozhe da se otplatjuje deo bota.
Back to top Go down
Sponsored content





Propaganda Empty
PostSubject: Re: Propaganda   Propaganda Empty

Back to top Go down
 
Propaganda
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BalkanGaming :: Defence of the Ancients :: Medija Centar-
Jump to: